Visgi tai įvyko a.k.a. Ainanx pardaviau ketvertą.

Leiskit nupiešiu jums paveikslą:

Beveik visiškai tuščiame kambaryje gausiai liūdno veido nelabai jaunuolis visu garsu klauso Eltono Johno “Sorry Seems To Be The Hardest Word”. Konkrečiai – klausyti 1:18 :

Apart plikų grindų, kambaryje tėra grubus, iš Zenderių sustatytas rudimentinis altorius, ant kurio stovi Pono Naginevičiaus įamžinta Ketverto nuotrauka, šalia kurios guli medinis Nardis, keletas uždegtų žvakučių ir iš durno įpročio – puslitris tepalo.

Woodie Harrelsono filme Zombieland stiliumi jaunuolis braukia ašaras jau taip nechujovai peršlapusiomis eurų kupiūromis.

Nu vat maždaug taip visi įsivaizduoja mano liūdną nūdieną po ketverto pardavimo. Bent jau sprendžiant iš to, kokių klausimų vis susilaukiu.

Kokia yra realybė? Aišku, kažkiek ketverto gaila. Bet – jį parduoti bandžiau jau gana ilgai ir tikrai nebuvo taip, jog mane kažkas privertė tai padaryti prirėmus medinį nardį prie benzopjūklo: ketvertą Artūrui įsigyti pasiūliau pats, po ilgoko susirašinėjimo apie sportavimo su 4genais ypatumus. Tiesą sakant – jis į mane kreipėsi susidomėjęs parduodamu turbavo turbo kit’u (apie tą kibirėlį išsiplėsiu kiek vėliau), o baigėsi viskas tuo, jog vietoj planuoto 4gen hečo, Artūras kitąmet gal “išbėgs į aikštelę” su mano keturduriu. Ko labai ir linkiu tam kibirėliui – pagaliau būti aktyviau naudojamam, nei prabraukiant po kelis šimtus km per metus.

Jei būčiau nors kažkiek racionalus žmogus, turbūt būčiau ketvertą iškomplektavęs ir pardavęs jau praeitą sezoną, tačiau to nenorėjau daryti dėl poros priežasčių – visų pirma, nelabai kilo rankos drąskyti mašinos, į kurią šitiek laiko dėjau daug meilės ir pinigų. Esu tai daręs savo koviniam 5gen ir jausmas tikrai ne iš maloniųjų. Antra priežastis – nenorėjau jo parduoti bet kam. Žinau, kad skamba kvailai, bet o ko jūs tikitės? 😀

Aaanyways – “pardaviau savo simbolį”. Taigi metas kurti naują simbolį – grįžti prie VTį darbų ir visą dėmesį skirti jam. Jei ponas Kaksht nepamirš – turbūt jau šiemet gausiu pirmąjį siuntinį su post-ketverto laikotarpio dalimis. Taipogi, galvoje baigia nusistovėti planas pasilikti VTį kėbulą, kas automatiškai reiškia, kad reikia jį kapitaliai tvarkyt. Bet iki tol reikia pasirūpint mašina, kuri muš žiemą.

O žiemos mušimas teks jau nebeturbo 4gen hečui. Kodėl nebeturbo? Nes pagalvojau, kad tuos pinigus, kuriuos sudaro turbavo žaislai, daug mieliau išleisiu VTį. O jei žiemą visgi norėsiu apsilankyti kokiam nors sprinte – manau turbina mano rezultatams neturės jokios įtakos 😀

Beje, kas liečia hečą – jam jau padariau daug gerų dalykų. Senas, iki nulio supjaustytas telikas patapo nauju, atsirado normalus radiatorius, išsitiesino vairuotojo lanžeronas, salone atsirado i-VT vairas, gausiai per didelius stabdžius N/A daily kibirui pakeitė stock 242 stabdžiai, susiradau tinkamą kompą (Ačiū Hemi!), sutvarkiau visiškai išprievartautą alsuoklyną (he said klyną, ch ch), susiradau stock intake’ą (Ačiū Jamziui!), stock purkštukus, bei stock karterį (taip, to visko prireikė po turbo kit’o išėmimo). Iš pliko metalo bagažinė patapo daugiau mažiau panaudojamu plotu (Ačiū Mindaugai!). Vienu žodžiu – artėja tas kibiras link važiavimo.

Taigi žiemužė tokia ir nusimato – medžioti žaislus VTį, ieškoti kur jam sutvarkyti kėbulą ir daužytis per pusnis su gana nemažai sužemintu 4Gen heču. Sounds about right.

Ateities planai? Normalesnis daily pavasarį (čiūju 3gen Legacy) ir toliau koncentruotis į VTį. Arba padaryt vėl kokią nors totalią nesamonę. Pvz parduot ir VTį ir pradėt iš 4Gen hečo gamint piratų laivą. O pačiam patapt piratu, kuris vietoj vienos rankos turėtų bulgarkę, o vietoj kojos – koiloverį. That would be great. I should do that!

P.s. beje, pasikūriau ir instagramą (wow, welcome to internet, grandpa, galvojate Jūs).

Taigi check it @abikairios

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s