A kodėlgi čia taip tylu?

Čia ir turi būti tylu. Žinai kodėl? Nes aš medžioju.

Žąsis? Lemūrus? Tasmanijos velnius?

Nop. Rečiau ir keisčiau – medžioju nesupuvusį civic’ą. Retų gyvūnų medžiotojams turėtų iškristi monokliai ir atvipti barzdoti apatiniai žandikauliai ir jie tūrėtų pradėti dalintis istorijomis apie ječius ir lochneso pabaisą, nes kolkas – panašu, kad tai vienodo lygmenio laimikis.

Tai va – aš ieškau nesupuvusio 6Gen’o. Kaip jau buvau kažkada užsiminęs – ilgai ir nuobodžiai net pačiam sau dvejojau ar tvarkyti VTį kėbulą, ar už tuos pinigus nusipirkti kažką iškart tvarkingo ir lengvo, o transplantavus VTį širdį – gal net pakankamai “lengvo ant kojų”. Pirminiai pasižvalgymai giduose ir pliusuose žadėjo šviesų rytojų:

“Taigi gyvas bbis tų civicų, ane?”

Tai va – ne. Nuo paieškų pradžios praėjo jau turbūt bent pusantro mėnesio. Kriterijai, pagal kuriuos ieškau spėjo pasikeisti nuo “gero kėbulo”, iki užriesos nosies ir “nu gal facelifto ir su talkovu d15z6 motoru”, iki vėl “nu nors gero kėbulo” iki visiškos desperacijos “o gal vėl miatą? :/”. Šiam momentui sistema atkalta – skelbimų portalus tikrinuos paranojiškai. Bent krūvą kartų per dieną. You know the drill:

“Honda. Civic. 1995-2001. 2/3 durys. Rodyti tik su nuotraukom. Ieškoti”

“O, zdarova, lavonėliai ir įvairaus plauko šroto krūvos!” – kaskart pasilabinu su iki kraujo pažystamais paveikslėliais.

Nesakau, kad visi jie lavonai. Bet žvelgiant iš grynos kėbulo šviežumo ir stovio perspektyvos – nu nėra ką pirkt. Yra pora smarkiai over-budget variantų, nesiginčysiu. Bet arba tai coupe (nebaisiai noriu), arba kėbulas tvarkytas ir dažniausiai, su nemažom galimybėm vyriškai prisipist. O tokį kėbulą, visgi – turiu ir pats.

Po truputį pradeda imti lengvas užpistumas – pračekinu ir vokišką ebay, ir mobile.de, pasimėtau prie 5Gen’ų – nop. Nieko. Pradedu lengvai šizofrenišku žvilgsniu sekti mieste sutinkamus hečus. Žinoma, su intencija pamačius “TĄ IŠRINKTĄJĮ” vidurį gatvės šokt iš mašinus, pult “TAM” po ratais ir rėkt “PIARKUUU PIARKUUUU ŠYMTĄKART PIARKUUU”

Baisiausia, jog vizija galvoje – aiški kaip niekad. Visokių smagių šiai vizijai skirtų darbų, idėjų, bei dalių – taipogi jau netrūksta. Nu tik duokit man tą kėbulą. Garaže, kartais man netgi prisidedant, po truputį gimstanti kolegos K20A powered Integra irgi nepadeda – bliaaaaat kaip noriu konstruot 😀

Anyways – kaip jau rašiau FB – legasis apleido mano garažą, nors ir pasiliko šeimynoje. Džiugu ir tuo pačiu užknisa, bet nieko nepadarysi. Regamasteriai, tarpe kitko – pasiliko pas mane ir su jais taipogi kurpiasi planas. Tereik, kad broliukai latviai atrašytu dėl tam tikrų gelžgalių 😀

VTį vis dar herojiškai sukasi. Tuojau odometras parodys skaičius, reiškiančius jog per nepilnus metus laiko jis mano rankose prasuko 20k km. Ir beveik visus ant dujų. Ir ne – nėkart nesprogo. Go figure. Aišku, turbūt nelabai gražus planas tokio jubiliejaus kartu proga jam išlupt kilmingą širdį, bei įkraut kažkokį nevalinantį sohc’ą, bet hey, yolo ten, sweg ir kiti trumparegiškumą simbolizuojantys trumpiniai. Ane, fellow kids?

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s