Paskutintas įrašas su skaičiuku 2014

Kaip ir žadėjau – tarpušventinis Abi Kairios Rankos įrašas. Apie ką? O kaip ir visad – iš ėsmės apie nieką. Per tarptautinę apsiėdimo ir kieto riešutėlio šventę, dažnai keistai pavadinamą Kalėdos, sėdėjau ir galvojau (maždaug tuo momentu, kai briusas vilisas sliuogė trosu link tanklaivio, trečiam riešutėlyje), kad šiemet mažai visokių žieminių nuotykių su mašinom. Niekas negenda, niekas šiaip sau nelūžta, tai apie kągi rašyt? Nejau pagaliau turiu patikimą autoparką?

Tai va – ne. Vakar, nesvarbu, kad per tą dieną jau buvau spėjęs susukt be problemų porą šimtų km, sidabrinis hečas vat taip ėmė ir neužsikūrė. Mery new year ir happy my ass. Kuriu – nesikuria. Arba trumpai užsikuria, bet momentaliai užgęsta. Kadangi hečas jau spėtas būti gausiai išrakinėtas mano neįtin gebančių rankų – gesti tuo pačiu metu galėjo viskas ir kartu niekas. Čia kaip koks Šriodingerio katinas. Tik po kapotu. Nu ir ne katinas.

Pirma mintis – nusivilkt šūdų krūvą į garažą ir ten jį visaip sutvarkyt. Nu principe valio – seniai norėjau pasikrapštyt, va ir blogui bus material’o. Nu bet dėl viso pikto, vdrug Neste užsivežė kokio nekokybno kuro, arba šimto metų senumo nuosėdos bake kažkaip rado savo kelią į kuro siurblį, davai praskiedžiam tas negandas šviežiu ir kvepiančiu Statoiliniu marmalu, ane?

Kaip viskas būtų nuostabu pasaulyje, jei vat viskas būtų taip paprasta, ane? Kaip manai, mielasis skaitytojau, kas nutiko toliau?

A) Užsipylęs kuro pamiršau susimokėt ir atvykus pareigūnams, dėl užaugintos barzdos buvau sumaišytas su žinomu teroristu ir šiuo metu esu waterboardinamas Guantanamo bėjuje. Blogą rašau pašto karvelių pagalba, fyi.

B) Bepildamas kurą, kažkaip netikėtai sugebėjau susisprogdinti (gal įtarinėjimas teroristu ir nebuvo visai pro šalį) ir šiuo metu rašau tiesiai iš septintojo pragaro rato. Sadamukas Huseinų siunčia linkėjimus!

C) Būdamas iš ėsmės daržovė, benzo pripyliau į langų apiplovimo bakelį, langų apiplovimo skysčio – vietoj tepalo, tepalo – vietoj antifreezo ir Jegermeisterio – vietoj rytinės kavos. Šiuo metu civic’as guli ant stogo, o aš – radau pilnatvę bardačioke.

D) Vat užpyliau kuro, šūdai bake musiet prasiskiedė ir civic’as vat taip nuobodžiai vėl gyvas.

Teisingas atsakymas – deja bet šįkart pats neįdomiausias. Nors apie tą Jegermeisterį tai rimtai susimąsčiau 😀

Kad jau nėra jokių garažinių nuotykių, tai trumpas padėkos žodis aplinkai, kuri leidžia šitam šūdų malūnėliui, kurį aš kažkodėl vadinu blogu, egzistuoti:

Pradžiai – padėkos visiems kurie prisideda prie visų nesamonių kurias aš darau ir pasikviečia tas nesamones daryti kartu – Sticky.lt, Instinct  Society, JDM.lt bei visai Civicclub’o kompanijai bei visiems garažo nuotykių puoselėtojams, kurie visad žino, kad ištikus nelaimei, mano nelabai gebančios ataugos jums tikrai bent jau bandys pagelbėt ir žinoma, kažką nepataisomai sugadins. Nu bet bent jau bandys, ane? Panelei Jurgaitytei taipogi padėka, už tai, kad ji mane kažkaip dar pakenčia ir labai nerėkia kaskart sugadinus jos mašiną (pabrėžkime žodį ‘labai’). Taipogi, tradiciškai ačiū Molotok.lt servisui, už pagalbą, kai galiausiai suprantu, kad duobę sau išsikasiau jau per gilią ir reikia konors suprantančio pašonėje 😀

Žinoma – didžiulis ačiū visiems keturiems mano skaitytojams – nežinau kaip, bet labai jau daug jūs tą blogą prirefreshinot šiemet.  Ir pažadu jums – jei viskas pagal planą – dupenkioliktais bus daug daugiau rašymo materialo 😉

Nu ir pabaigiai – palinkėsiu nebijoti būti savimi ir į atsirandančias problemas žiūrėti pozityviai, nes kartais iš to gaunasi visai smagi nesamonių rašymo veikla. Ai, ir nepirkit neaiškių e36 kompaktų su variklio swapais!

Su artėjančiais! Ir lengvo jums, nabagai, rytojaus ryto.

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Paskutintas įrašas su skaičiuku 2014

  1. Tadas says:

    Lengvo ir Tau,nabage:))) dekui uz ispildyta pazada ir ziuresim kaip tesesi duotaji, linksmai sutikt, aciu uz “blevyzgas”,kurios tikrai laukiamos. Sekmes kairiarankinant!:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s