Daržov’ goes Europ’

Ouhai, gerbiamasai skaitovai. Seniai netrukdžiau eterio, ane?

“O pala, kas tu toks? Aaa, tu tas durnius kur vis kas mėnesį po kokią blevyzgą parašo”

You’re god damn right. Ir aš vėl prie klaviatūros. Daktarai aišku bando mane atlupt ir įmest atgal į palatą, bet manęs pigiai nepaimsi.

Anyways, iš kur tokia ilga tyla? Ir kodėl ketverto nebuvo CnG? Ir kodėl pasaulis apvalus, nors pirmu žvilgsniu – nu jei bogu plokščias?

Apie viską – po truputį. Veiklos daug, laiko mažai, miegot mėgstu – you get the picture. Dėl Chill N Grill’o – kas buvot, kas ne (looooopai!), renginys nors ir apsiėjo be mano žemo klišo, bet neapsiėjo be Your’s truly daržov. Kartu su ponu Benecku visai smagiai pravedėm šį puikų renginuką. Nu ir vyrškai pasitaškėm prieš tai. Buvo baisu. Tebūnie prakeiktas punšas!

Ketverto nebuvo dėl krūvelės priežasčių – visų pirma, nepaėjo su dažytoju – pažadai liko pažadais, o laikas ištirpo netikėtu greičiu. Visų antra – pagalvojau, kad praėjo tas laikas, kai norėjau daryt bele daryt ir metas pataupyt, susikaupt ir kalt rimtų modų. Kokių? O turbūt šiais laikais pačių madingiausių šioje autoscenoje. Need i say more?

Taigi, ketvertas kabo ant jack’ų, Jurgaitytės civic’as iš ėsmės be pakitimų (apart black housingų), o kaip VTi?

O VTi pakitimų turi nemažai. Tik man pačiam nelabai būdingų. Vėlgi, su šita velnio mašina viskas racionalu kad darosi baugoka.

“Baugoka kaip per siaubo filmą?”

Ne, baugoka kaip įsijungus lietuvišką televiziją. Apsaugok viešpačiau.

Taigi, racionalius modus (o ne įprastus daug J, mažai ET ir daug žemyn) diktavo gana ilgai planuotas trip’as “kažkur”. Iš daug variantų trip’as kažkur galiausiai patapo konkrečiu planu aplankyt Čekiją, Austriją ir labiausiai Slovėniją. Turint tai omenyje modai patapo einamu remontu ir VTįnas gavo naujus sankabos cilindriukus, naujas žvakes, žvaklaidžius, bei iškart planuotas BRC įpurškimines dujas.

“Duuuujas? Taigi smirdi/šaudo/gaudo/mąžta/tręžta”

Taip taip. Baisiausiai! Bet piniginė nenustajo šokti litų šokio. Kad susidarytumėt įspūdį – nuo praeito įrašo su VTį prasukau jau 4k km. Per artimiausią savaitę susuksiu dar 4+k km. Vat taip tik puft ir vėl tepalus keist 😀

Tuo pačiu, įtarinėtas užkietėjusiais viduriais katalizatorius pavirto shinny bling bling test-pipe’u, dūšioje žiojėjusi skylė patapo juodu VTi porankiu, atsirado visi keturi purvasaugiai, o stogas pasipuošė karstu.

“VajazusTuMarija, kas numirė?”

Bagažinė numirė, mat vašu, taigi duja. Žapaskė, nors ir gudriai įmontuota, bet nuošiol gyvena valiūkišką gyvenimą bendroje bagažinės erdvėje, taigi atsiradus progai – iš vieno “ne-baisia-tolimo-euro-tripo” dalyvio pasiskolinau stogo bagažinę kartu su skersiniais. Kaip tas atrodo? Vo – 20140811_105335

Tai va, ryt ryte šitas stebuklas ant ratų iškeliaus link salyginos šilumos ir skaidresnio vandens telkinio, dažniau vadinamo kaip jūrą. Kalnai drebės ir verks nuo nenusakomo 150nm galingumo, o pakalnės skambės nuo pridususio dujinio Vtec’o rėkimo per nedasuktus išmetimo varžtus.

Drėbėk, Europa, mes ateinam ir smirdim dujom!

P.s. Nebijokit, kaip tik parsirasiu, grįšim prie tradicinės transliacijos – šiek tiek nepraktiškų žaislų VTįnui – jau garaže 😉

P.p.s. Kas nepalinkės geros kelionės – tas didesnis lopas už tuos lopus, kurie nebuvo CnG!

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

5 Responses to Daržov’ goes Europ’

 1. nelopas says:

  Geros kelionės !

 2. zet keturi says:

  Nu tai negi as kox lopas kad nepalinket 😀 SEKMES

 3. karolis says:

  Gerų įspūdžių kelionėje! 🙂

 4. Karolytio says:

  Tu žiauriai įdomus žmogus. 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s