Intro

Nenusakomo grožio, tačiau labai abejotinų techninių sugebėjimų apdovanotas jaunuolis (nu kaip, nu techniškai jau nelabai – red. past.) nuo mokslo šviešos iki negalėjimo paraudusiom akim nužvelgia apykreivius garažo vartus. Išblyškusį veidą perkreipia nei tai šypsena, nei tai noras į tualeta. Užtikrintu, tačiau sunkiai nusakomu judesiu šitos nelabai įmantrios rašliavos protagonistas atidaro garažo vartų mechanizmą, kuris yra sudėtingesnis nei 1998 Toyota Avensis diržo pakeitimas.

Viduje, galiausiai įsidegus keliems “dienos šviesos” (mhm, my ass) šviestuvams, jaunuolį (nu nors kas nors taip pavadina) pasitinka dulkių kalnai, galintys prilygti Nidos kopoms, krūva retai pagal paskirtį naudojamų įrankių ir keli, daugiausiai japoniškų markių, dalykai, kažkada atrodę kaip automobiliai. Gausiai abejotinų techninių sugebėjimų jaunuolis nužvelgia ant stalo gulintį kruviną 8mm raktelį ir vis dar girgždančiu po refresh’o balsu taria:

“Galėjai užbaigt šitą reikalą, kai turėjai progą.”

Abikariarankis pasiraitoja abi kairias rankoves ir strimgalviais puola į darbus, kaip taisyklė praktiškai nuo pirmo prisilietimo kažką nepataisomai supsdamas. Kadangi minėtasis garažas yra savo nuosavoje klimato zonoje ir visiškai niekam nesvarbu, jog jau kelinta diena iš eilės – vėsesnė, garaže laikosi stabili +22 laipsnių ne pagal farenheitą temperatūrą, o oro sausumo galėtų pavydėti sacharos dykumos elitiniai kupranugariai, dėl ko garaže tvyro lengva pragaro atmosfera. Šimto dvim kvadratų erdvę vėl užpildo įvairiausio plauko keiksmažodžiai, nepamirštant tokių širdžiai mielų kaip “tu gaidys, tu gaidys, o tu tai jau tikrai gaidys”, dažniausiai išsakomų paties sukurtoms “neveikia, nors kątik veikė” ir “neatsisuka, nors ir neturi atsisukt” situacijoms, bei dažni trumpi dialogai su tariama publika, susidedantys ir klausimo ir bandomo įteigti atsakymo “dabajobas? dalbajobas!”.

Ir galiausiai garažo tylą, kartas nuo karto pertraukiamą žiauriai ūžiančio oro kompresoriaus, pertraukia frazė, kurios beveik du mėnesius laukė netgi trys skaitytojai :

“Aim biack, mazrfakrs”

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

4 Responses to Intro

  1. Wicked_D says:

    ha! tik gavo velniu, kad apmire viskas ir jau ziurek – naujas irasas 😉 nice!

  2. algirdas says:

    Dziugavau skaitydamas si post’a it vaikas prabudes kaledu ryta ir pamates po eglute kruva ipakuotu deziu 😀 lauksim daugiau!!!

  3. Dovydas says:

    Pagaliau naujas kairia ranka pašytas postas 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s