Pasakėčia apie kibirus

Seniai seniai (maždaug prieš gerą mėnesį), galiausiai dingus druskoms-niekadėjoms ir grįžus plius/minus šiltiems orams, Jurgaitytės civicas a.k.a. car for free stojo į garažą. Pagrindinės priežastys – visiškai galus atidavinėjantis variklis, labai vibruojanti sankaba ir iš to atsirandantis diskomfortas, kuris smarkiai atgrasė vairuotojos karjerą pradedančią mergaitę. Nu valio – kitas motoras yra, sankaba irgi – reik pakeist. Darbus dar paspartino ponas Maksas iš Molotokas.lt, kuriam prireikė senojo variklio galvos, kurią nieko nelaukdamas aš ir nulupau. Tada dėl visokių įvairaus plauko asmeninių priežasčių šitas projektukas sustojo. O ką, važinėt vistik yra su kuo 🙂

Fast forward to ze last week. Taikiklyje atsiranda žmogus, kuriam staigiai reikia važiuojančios mašinos. Galvoje prasisuka dantračiai, paderinam salygas – kaina lyg ir tinkama. Okei – savaitgalis kaip ir aiškus. Tuo pačiu – praverčiu autogido platybes ir susipažystu su penktukų pasiūla – pora įdomių variantų Vilniuje, vienas labai įdomus Telšiuose. Toli. Nu fig snim – apsižiūriu variantus Vilniuje, biškį apsiverkiu. Sukontaktuoju su pardavėju Telšiuose, pasiprašau daugiau foto – nu vaizdas netgi labai nieko. Bent jau lyginant su dabartiniu juodu heču. Okei – let’s do some kibimas į darbus! ( 😀 ) Užsidarau garaže, šeštadienį popiet naujas motoras jau kėbule (Ačiū visiems pagelbėjusiems!), looks promising. Šokam į pono Armando opeliuką ir pagnali skersom išilgom į žemaitiją (aišku, žemaičiai pasakytų kaip nors Žėmotyją, bet sorry, no mai lenguadž). Apsižiūrim civicą – fotkėse, žinoma, buvo geriau, bet čia galim nurašyt ant nuotraukų darymo keptuvėmis ypatybių. Paderinu kainą – sukertam rankom ir namo. Apie naują draugėmobilį – vėlesniuose įrašuose, bet kaip pradžiai – labai neblogai.

Back to reality – a.k.a. Vilnius. Kadangi naujam motorui likę susijungt pravodkę, vakuumus ir aušinimą – įsivarau į garažą naujajį pirkinį ir gana sklandžiai viską susijungiu. Taigi patarimas aiškus – jei nežinote kaip susijungti laidų gyvatyna – nusipirkite dar vieną tokią pačią mašiną – belekaip patogu. Aišku, nebaisingai praktiška, bet čia ir nėra baisingai praktiškų patarimų blogas, ane? Anyways, darbus sustabdo tik vieną suplyšus aušinimo šlanga, taigi visai pakiliai judu miegoti.

Sekmadienis – vis dar pakiliai nuspiriu į senukus, nusiperku šlangos, antifreezo ir kitų reikalingų ir nebūtinai dalykų (nu ten vazonų, stogo čerpių ir žinoma padangą motoroleriui (ne, motorolerio aš neturiu, o ką?). Apie piet visi skysčiai jau mašinoje, viskas atrodo puikiai ir belieka tik pasukt raktelį.

Krč – https://www.youtube.com/watch?v=smndCQGZCLk

Nurieda tepaluota ašara. Kuras – ateina, skierka yra, starteris suka. Dėl viso pikto susuku kitas žvakes – šiaip ne taip užsikuria. Ant kokių poros cilindrų. Meta cheką ir nejuokingai pučia pro išmetimo koliką. Nors ir iki tol buvęs sklandus, bet vistiek nelabai mažas darbas ir pastovus skubėjimo jausmas padaro savo – pasidaro pochui. Peržegnoju garažą ir spiriu namo pabūt žmogum. Už poros valandų pasiimu sohcų dievą Hemį, atvarom į garažą. Tik įėjęs į garažą pamatau nutrūkusį paskirstytojo laidą. Nusiskaitom klaidas – akurat, TPS’as. Valio, kuriasi. Trailina, bet ir tam turiu įtarimų (čiūju arba žvaklaidžiai, arba per mažas žvakių tarpas, bus matyt). Bet pro koliką vistiek pučia. Eilinį kartą nuslinksta rankos, susipakuoju manatkes ir namo. Šiandien po darbų – vėl užsidarysiu garaže ir neišeisiu iki:

a) Civic’as užsikurs ir dirbs kaip pasaka
b) Mirtinai užsidaužysiu su 8 rakteliu. Kitaip sakant ilga ir skausminga mirtis

Wish me luck ir iki kito!

P.s. Jei dar nespėjau prisipst socialinėj internetinėj kibernetinėj erdvėj, tai dabar tam puikus metas – Abi Kairios Rankos  dabar ir Feisbuke. https://www.facebook.com/abikairiosrankos . Laikinkit. Nu arba ne. Kas aš toks kad jums vadovaučiau.

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

5 Responses to Pasakėčia apie kibirus

  1. hemi says:

    CKP, o ne TPS. 😀

  2. Tadas says:

    Jau reikia naujos serijos, too long!!

  3. Domantas says:

    Itariu jau uzsidauzei 8 dydzio rakteliu?:D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s