Kas geresnio?

Yeah, kurį laiką kažkaip nieko nerašiau, nors vėlgi, ne-be-priežasties – nelabai kas ir vyko mano auto pasaulyje apart poros kaip ir nelabai naujų naujienų –

1. Žiagas iškeliavo į kitas rankas. Pakankamai greitai ir neskausimingai. Aišku, kai pastarąsias porą dienų vėl snigo – truputį keikiausi, panaudodamas nemažą savo keiksmų ir prakeiksmų arsenalą, bet šiaip – pochui. Nei šilta, nei šalta. Buvo, valio – nėra, dar labiau valio. Kažkaip matomai nebuvau prisirišęs prie jo, bet pasikartosiu – tikrai fun automobilis ir gal kadanors tokį visai pabuildinsiu.

2. Kostmosas back on daily routine. Buvau pasiilgęs, tai dabar torkinu visur ir visaip. Praeitą savaitgalį keliaudamas užmiestyje pasiekiau savo ekonomiškiausios kelionės rezultatą – 4.4l/100km. Galima gyvent, ane? O ir atrodo važiavau kaip visada.

Tiesa, pardaviau gumas, kurios jau buvo sumontuotos ant RPF’ų, nes kažkaip 215/45 buvo per daug strečo, kaip mašinai, su tokiu minimaliu dropu. Bus 235/40. Reicing look, viską ten.

3. Susirinkau viską, ko reik MPFI swap’ui, taigi kito motoro krovimas į nemokamą civicą – ne už kalnų. Liko truputį atšviežint patį motorą, pasigamint odb0-obd1 perėjimą ir susikonstruot ilgai lauktą įtaisą motorų iškėlimui. Gaminant šitą mandrą įtaisą, nemaža tikimybę kad sugrius garažas. Taigi skaitykit delfius – jei ką, tai ten aš 😀

4. Nuo naujų 8J zenderių numautos gumos, prasukti ant staklių. Vienam reikės biškį daugiau meilės, bet nieko ko neištaisytų auksarankiai.

Taigi, kaip tik sugrįš šio apgaulingo pavasario apipista sveikata – trauksiu į garažą darbuotis, nes nagai niežti taip, kad neduoktudieve. Nu tai kaip ir stay tuned 🙂 Ir palinkėkit sveikatos. Nes jei bogu vakar iškosėjau pusiau suvirškintą, senos tauragės registracijos automobilio numerį. Nu arba kažką adekvačiai baisaus.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s