Voblia, duketuriolikti!

Pastebėjau nūdienos Lietuviškuose auto-internetuose tokį dalyką – visi turi savo “cathphrase’ą”. Norbė sako “kibkime į darbus”, Keek’as (man atrodo jau pasakojau, bet darkart palinkinsiu – http://letsdosomework.weebly.com/) sako “Let’s do some work”, Lapė sako “ringidingidngisingadng”, o aš pasirodo sakau:

“kiek galima gert, reik varyt į garažą pasipst”

Maikės, lipdukai ir reklaminiai dirižabliai – jau greit.

O kolkas – kaip ir žadėjau – biškį apie kosTmosą.

Tai vo – kol jo sankaba dar nebuvo pradėjus nusisukinėt, galvojau kad reiktų šitam kibirui už salyginai ištikimą tarnavimą (o būčiau aš žinojęs) padaryt kažką gero. Ir kaip tyčia kokį šešioliktą kartą intercarso kataloge už akių užkliuvo kažkodėl krūvą laiko besimėtantis Eibach Pro-Kit’as. Dalykas geras, tarp 8Gen savininkų gerai apdainuotas ir išgirtas. Dropo su juo – kuklokai, 25mm, bet hey – geriau nei nieko. O kas įdomiausia – lenkų sandėliuose šis stebuklas mėtosi tik vienas ir labai intriguojančia kaina – jei anglai šiuos kit’us perka po beveik 800Lt, man pavyksta jį nukaut beveik dvigubai pigiau.

Tuo pačiu – prieš naujus pagaliau į Vilnių atkeliavo seniai užrezervuotos gumos Enkėjams – 215/45 R18 Bridgestone Potenza re50, kurios nedelsiant buvo sumautos ant RPF’ų. Tą patį vakarą ponas garažiokas atgabeno ir Eibach’us ir jei nebūčiau tinginys ir šiaip garaže nebūtų šalta – įtariu visi šie žaislai būtų susiinstaliavę į kostmosą dar prieš naujus. Ai, betgi čia viskas savam malonumui, ane?

Tai vo, kaip tik vaizdas akyse iš keturių kairių rankų sugrįžo į dvi – nupūčiau į garažą pasipst (čia toks palengvas kalimas į pasamonę). Nu ir žinokit, pst pst, ir be didesnių nuotykių visi žaislai vietoj (ai, atskiro paminėjimo eilinį kartą verti puikūs hoMdos inžinieriai, kurie tarsi specialiai padarė top-hatų varžtus kuo sunkiai prieinamais). Kas visai patiko – eibach kartu su spyruoklėm duoda ir trumpesnius bump-stop’us. Which is nice.

Tai va, kas iš to gavosi? O vat toks vat vaizdas:

20140102_174834_LLS

Aišku, fotkinimas iš apačios daug dropo neprideda, galinė keleivio spyruoklė kolkas neregėtų žemumų irgi nerodo, o ir šiaip – pagal teoriją spyruoklės dar truputį susigulėt turėtų. Taigi – situacija dar tiktai gerės (nors, kaip mačiusiam viską prieš ir po – pzdec kaip pagerėjo vaizdas!) Nu arba bent aš taip bandau save raminti 😀 Aišku, kai teko užmaut atgal žieminius R17 – momentas buvo gausiai demotyvuojantis, but hey, dar viena proga laukt pavasario 😉

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

5 Responses to Voblia, duketuriolikti!

 1. matusevicius says:

  buvo šitie modeliai su ksenonais?

 2. kristis says:

  maikėm užsakymus jau priimi? 😀

  O šiaip tai galas jei sugultų žemiau, visai gerai būtų 😀

 3. zet keturi says:

  tu ne apie blusturgius snekek, o rasom ka nors gal, nes nu bl**t nera ka skaityt 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s