Ateinantys metai nusimato…

… o praktiškai same shit – different year.

Planų kaip visad daug, pinigų mažai, garaže šalta, o įvairaus plauko non-automobilistiniai darbai vis prisliūkina iš už užpakalio (suprask – nieko gero). Bet – tikri herojai lengvų kelių neieško.

Taigi – pirma du-keturioliktų diena (jei negulėsiu paslikas nuo paskutintos du-tryliktų dienos) nusimato visai smagi – kostmosas pagaliau pasirodys, kaip išrodys pavasarį. Konkrečiau? Turiu porą telefoninių foto, bet pagalvojau, kad parodysiu jas kaip “big picture” sudedamąsias dalis jau poryt.

Tuo pačiu, kol nauji kostmoso žaislai keliavo link manęs – nutiko tai, kas mano piniginę privertė drebėti labiau nei seną rusišką šaldytuvą. Kostmosas pagaliau pradėjo nusukinėt sankabą. Šio momento visi 2.2 CDTi apginkluotų automobilių savininkai bijo kaip naujų metų be sniego – kitaip sakant – nu baisiai. Kodėl gi? Nes kartu su sankaba dažniausiai keičiamas ir dviejų masių smagratis. A.k.a. Lots of maneyyy. Skaičiuoju ir taip ir taip – o matematika tokia – CG Motorsports vienos masės smagratis (praktiškai amžinas dalykas) kartu su dual friction disku (ten toks baisiai mandras išradimas – viena pusė keramika, kita pusė kevlaras ir dar su spyruoklėm. aha, man pačiam baisu) ir atatinkamu diskatorium kainuoja praktiškai tiek pat kiek stock replacement LUK DMF’as ir sankabos komplektas. How about that? Nu ir kas gi tada? O tada mane nuo Stage 1 Celtic Tuning map’o (140Hp ir 340Nm-> 190Hp ir 395Nm) kaip ir nestabdo niekas. O tokie skaičiai, mane kaip ir visai tenkina.

Tai va. Su pareinančia nacionaline kalendorių keitimo diena. Gerų modų, mažiau prajobų ir skaitykit šūdus! Nes jie vistik nuo dūšios 😀

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

10 Responses to Ateinantys metai nusimato…

 1. Entuziast says:

  Nuo dusios dalykai are da shit! Ads’ai atsirodo bloge btw?

 2. Vycka says:

  okei. Vycka
  snd Bim Jimas laukia uztai 😉

 3. zet keturi says:

  Ir tave su artejanciais daug $$$ kad galetum dar daugiau nesamoniu daryt 🙂

 4. mm says:

  kiek ta smagi sankabele kainuoja ir kur ja imt 🙂 turiu toki pa kostmusa i ateiti visai butu smagu gera sankaba su cipuku

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s