Sezono pabaiga (skaityti pabrėžiant antrąją a)

Pačiam net keista, bet vasara praskriejo nepastebimai. Buvau sau pažadėjęs kuo daugiau visur laužyti ŠRį’ną, bet gavosi kaip visada – beveik du mėnesius jis važinėjo su kuo nors kitu už vairo, taigi sportams laiko liko ne marios. Bet vėlgi – draugams padėti reikia. Bus tų sportų. Bet vat ŠRįno – greitai nebebus. Džiugina du dalykai – pastarąsias dvi dienas jis tikrai buvo naudojamas kaip priklauso iiiir – nu kaip ir niekas labai baisiai nesulūžo (me included).

Taigi – first thing first – pagaliau su draugais iš Civicclub’o įvykdėm seną svajonę – nulėkėm pasivažinėt į kačiargą. Apie kitų nuotykius labai neišsiplėsiu, bet apie save galiu pasakyt tiek – du metai ramybės nuo sporto padarė kačiargą kažkokiu baisiu ir klaidų neatleidžiančiu monstru – kitaip sakant, bijojau kaip katinas siurblio. Prie nelabai įspūdingo važiavimo prisidėjo ir ŠRįno esminė problema – daug svorio ir nelabai galingas variklis. Kaip paaiškėjo jau po keletos ratų – aušinimas ir stabdžiai irgi ne-kaž-kąą. Bet bent jau pakaba buvo pasakiška. Abu stabilizatoriai, pilnas poly kit’as ir vakarą prieš pasivažinėjimą sukrautas Koni Sport kit’as dirbo nuostabiai.Tiesa, kaip jau rašiau snukiaknygėj – galinis rato guolis įsidainavo taip, jog makūškės posukyje perrėkdavo varikli. Vienu žodžiu – lengtyniavimas aukštam lygyje 😀 Bet kuriuo atveju – valanda kačiargoj buvo tuo pačiu labai baisi, primenanti jog mašina į pabaigą, beeeet ir pilna adrenalino ir labai labai smagi. Ačiū kolegoms, palaikiusiems kompaniją!

DCIM100GOPRO

Kitą dieną laukė dar vienas palaužymas – Honda Klubo 11’tojo gimtadienio slalomas Trakuose. Norėčiau pasakyt kad atvažiavau ir atspardžiau visiems šiknas, bet visų pirma – nežinau rezultatų, visų antra – tas yra neįmanoma. “Kodėl?” – girdžiu sujudimą salėje. O todėl, kad didžioji dalis važiavusių – slalomų žvėrys ir monstrai, ai, o aš gi nemoku važiuot 😀 Anyways, važiavau stabiliai, be fyškių, įtariu kad ir paskutinis nelikau. Vienu žodžiu – galėjo būti blogiau. Netgi ratas nenukrito. Nei vienas. Nei karto!

1266777_213890085438215_1545613646_o

Taigi, kas laukia toliau? O coupe krenta dalimis 🙂 “O nafiga? Gi dar važiuoja” – vėlgi nepasitenkinimas salėje. O viskas labai paprasta – need money, o ir šiaip – vėl pas mane per daug mašinų. Taigi, paprastų paprasčiausiai – atėjo metas.

O kas dar? O ką – susiguli visos mintys dėl chuligano – reikia nepamiršt jog tai tik winter beateris ir nepersistengt su jo modais. Visgi visas romanas su juo gali pasibaigt jau po pirmo sniego, dėl kokio nors į kelį išbėgusio bordiūro 😀

Tarp kitko – ketvertas gavo naują uber-rare žaislą – OEM flush spoilerį. Kolkas galvoju – dažyt ar ne, o tada lauks įtin šlykštus jo klijavimas. Yupee.

20130928_220006(1) 20130928_215932

Tai va, tikiuos įplaukos iš coupe pajudins darbus prie kosmoso ir ketverto. Ir netyčia nesulįs į žigulį. Fingers crossed!

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s