To do listas, arba ką daro mano smegenys kai neturiu laiko.

Pradedu pastebėt keistą tendenciją – kartais mano protas sugeba atsiskirt nuo kūno ir nors pastarasis sau dirba visai kitus darbus – durnas smegenas užsiima savo purvina veikla. Kitaip sakant – pastaruoju metu auto-stuffui verkiant neturiu laiko, bet pats to net nenorėdamas sudarinėjo ilgus sąrašus darbų, kurie laukia mano autoparko. O autoparkas, tiesą sakant, šiuo metu yra nejaukiai didelis. Taigi, kad pats ko nors nepamirščiau – short ir long listai, kas manęs laukia artimiausius pusę metų (aišku, kadangi dažnai patingiu, šitas darbų sąrašas gali lengvai išsitempti iki 5-10 metų :D).

Taigi – šiam momentui – visas dėmesys  bnvui. Realiai – kolkas spėjau sutvarkyt tik porą labai smulkių smulkmenėlių – pakeičiau inteiko gofrą, sutvarkiau numerių apšvietimą (ir tai tik pusę, nes pasirodo stock apšvietimo lemputės yra rare shit touringams) ir sugebėjau užburnoutint sankabą 😀 Taigi – artimiausiu laiku  REIKIA:

– užsidėt atgal pr. stabilniką su pagaliau gautom įvorėm ir traukėm, baigt tvarkyt alsuoklį, priverst vairuotojo langą atsidarinėt, normaliai pakabint duslintuvą, nes šiuo metu jis žostkai plakasi į kėbulą, sureguliuot rankinį, sureguliuot šviesas, iiiiir – kitą savaitę prasivaryt technikinę.  Po ta, neskubant reiks nusilupt dėžę ir spręstis su sankaba (ir žiūrėt ar palikt dviejų masių smagratį, ar ieškotis senesio vienos masės), užsimaut baltuosius 8J, ir jei vis dar nebūsiu radęs lsd – virint galinį diffą.

– Coupe pagaliau laukia smagesnės dienos – kadangi sezono pabaiga neišvengiamai artėja, o kito sezono coupe jau lauks šprotų skardinės formoje – reikia su juo biškį palakstyt. Taigi, jei viskas gerai – ateinantį penktadienį kartu su chebra ir cc.lt važiuojam pasilakstyt po Kačiargą (jėėėzus kaip pasiilgau), tada 28d trakuose coupe bus laužomas HKlubo gimtadienyje, ir dar kažkada esam numatę closed cc.lt slalomą 🙂 O gal dar ir sezono uždarymą. Will see. Pasiruošimas visam tam? O kaip visad – pažiūrėt ar yra tepalo. Gaaaal truputį pamažint jame svorio, bet čia irgi will see. Šiaip – pasistengt labai neapsiverst. Tipo programa minimum.

– Kosmosas po truputį prašosi dėmesio. Atsiranda garsų iš važiuoklės, barška generatoriaus škyvas (matai ten būtinai reikėjo sankabą įdėt. Technologijos naujosios, mat vašu), reik pasikeist tepalą – vienu žodžiu, kai E30 bus pilnai važiuojantis, kosmosas kurį laiką galės pačilint garaže. Smagu kai nereikia skubėt su tokiais darbais, nes čia nusimato krūvelė penegų 🙂 O kas dar? O gal ratai? O gal koilai? Čia jau priklausys nuo to kaip coupe ardymas pildys mano kišenes. Gaaaal.

– O ką ketvertas? O ketvertas, kad jau per FL show offą neapsivertė Kačiargoje (apie tai jaučiu irgi reiks brūkštelt) – įtariu kad atsistos į garažo kampą kokiam nors amžiaus projektui. Mintyse sukasi nauji ratai, pagaliau tvarkingas variklio skyrius ir dar daugiau dropo. Anyways – realu kad ketvertas iš garažo neišvažiuos iki kitų metų balandžio, taigi galima ir pasvajot 🙂

Taigi, listas yra, kažkada bus ir laiko, o gal net ir pinigų. Iki to laiko – tegul smegenas toliau dirba savo darbą ir mintyse sukinėja surūdijusius varžtus. Pys.

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to To do listas, arba ką daro mano smegenys kai neturiu laiko.

  1. karolis says:

    turiu LSD didelį 4.1 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s