Nu ką, pasiilgot?

“Aišku kad ne, nes tu bybis”.

Taaaip taip, žinau, aš bybis ir nieko neberašau. Bet kai mano blevyzgas skaito duokdie trys žmonės, iš kurių vienas iš-jemigravęs į kažkur kur daug kalnų ir vištos negali jaustis saugios – galima kartais sau leist pailsėt. Pala, pasakiau pailsėti? Turėjau omenyje pasipsti.

Vienu žodžiu – buvo visko belekaip daug. Pats net nežinau nuo ko pradėt – savaitinės epopėjos ruošiant ketvertą chill n grillui, coupe’o sudaužymo istorijos ar biškį netikėto 4700km+ tripo su kosmosu išilgai Europos.

Ai, pabūsiu nors kartą nuoseklus ir pradėsiu chroniaus-logikos tvarka – seniausias rimtas pasipisimas buvo su ŠRį’nų. Taigi, atsikemšat alaus, paiimat ledų ir skaitot. Nu arba aišku nebūtinai – galit tiesiog pagaliau nuspręst kad aš jus galutinai užpsau ir išjungt šitą langą. Aš tai taip ir daryčiau.

Bet jei netyčiom atsitiktų taip, kad kažkas pasiliktų – viskas nutiko dar birželį 21’ą dieną. Kol kosmosas atsilikinėjo pasigrąžinimo procedūras, apie kurias pasakosiu kitą kartą, kasdien drožiau ŠRį’ną – kas jau savaime kaip ir nieko gero nežada. Ir vat tą 21’osios rytą iš “nieko gero nežada” trumpam pasidarė į “o blet kelnės kažko pasunkėjo”. Ateinu prie šroto – o “ans” gi perpstas. Aišku, kai visa mašina pasižymi tokiu nežemišku grožiu – tas kad jis apdaužytas buvo pastebėta tik iš lapelio už valytuvo. “Įdaužiau jums mašiną – paskambinkit”.

“Ane?” – Abi-kairiarankis pasitraukia du žingsnius atgal. “Voblia – akurat”. Sugedus vairuotojo  fara ( šalalalala), corneris (mūsuose plačiau sutinkamas kaip posūkis), nubrauktas ratas, bamperis, vyriškai sulankstytas sparnas. Vienu žodžiu – yra reikalų. Pirma mintis – kaip ten su draudimais? Nes kadangi esu tikras bachUras – apie tokius dalykus susisuku kiaušinius tik paskutiniu momentu. Draudimas yra. Ant seno savininko. Pasigooglinu – realiai – kaip ir neegzistuojantis.

Visas šitas nuotykis įvyko daugiabučio kieme, iš raštelio galima nuspėti, kad kaltininkas, negailestingai suvažinėjęs mano šrotą – geranoriškas. Valio. Aiškinamės tolEU. Po greitos konsultacijos snukiaknygėje išsiaiškinu kad mano draudimas čia išvis ne-pri-čiom ir kad galiu būt ramus ir iš ėsmės ruoštis pinigų šokiui. Kas yra pinigų šokis? Nu čia kaip lietaus šokis. Nu tik su pinigais. Durniai.

Pabendraujam su kaltininku – pasirodo šrotas gavo garbės – pervažiavo vargšelį – Tauragė a.k.a. Golfswagen Tuorieg. Ar kažkaip panašiai. Mintyse pažvengiu iš bajerio – “Kažin, tuorego kompas atsitrenkus neišmetė lango – Found New Hardware?”. Pagalvoju jog visgi esu prikolnas. Baigiam šnekėt. Einu namo. Pavalgau. Einu paš…
Okei, čiūju biškį tiu mač information. Anyways – long story short – pabendravęs su vertintojais ir gavęs žalos vertininimą (gražus gi nu žodis, tas vertinimas) – praktiškai draudimo pastate sušoku litų šokį. Suma – nu blet kokia smagi. Kupo “savikaina” man krenta man maždaug dvigubai.

Remontas? Plaktukas, nauja fara ir corneris. A.k.a. 30Lt ir du Liqui Moly lipdukai.

Kas toliau? O garaže kupui už nepadoriai mažas sumas atsirado TA-Technics coilais (žinau kad šūdas, bet nu ė, gi sakau kad suma nepadoriai maža), kažkoks inteikas, d16z6 išmetimo kolikas ir pasikuitus surasti truputį gyvesni priekiniai stabdžiai. Tuo pačiu – pamačiau kodėl jie nelabai stabdė 😀 Beje, foto – coupe jau po “avarijos”.

2013-06-30 12.22.27

2013-06-30 12.22.09

2013-06-30 12.23.55

Kai pralaisvės laiko – visi šiti žaislai (plius taip ilgai laukiamas d16a6 valikas) atsiras ŠRį’ne ir jis bus vėl laužomas mano nekompetetingų ataugų kokiam nors slaMone. O kas toliau? O vizija kaip ir dėliojasi – čiūju, atšalus sezonui pažert jį dalimis ir ieškot kokio winter-sideways-fun-rocket-dreif car’o. Kokio? e36? Plia, nu vistiek jie kažkaip ne man. GC imprezos? Nivalit… e30? Kaip ir senai niežti nagai, bet chren tu jį sveiką rasi. Kitaip sakant – nusimato eilinis mano trydaliojimas. Ir vistiek kokį nors civicą nusipirksiu.VO! Idėja. Shuttlą! 😀

Okei – pradžiai blevyzgų tiek. Ryt susikaupsiu ir drėbsiu rašliavą apie ketvertą. Vėl bus lūžusio metalo ir keiksmažodžių. Karoče – Aim Bek.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

10 Responses to Nu ką, pasiilgot?

 1. Rokas says:

  Bak vif njū pauver after (bl, rašosi taip pat kaip ir tariasi) vikeišion 😀 zvengeu koke tris minutes. tu durns 😀

 2. Martynas says:

  Pagaliau BletPagaliauIlgaiLauktasKreivarankio postas! KEEP THIS SHIT UP! Belekaip nuotaika pakelia tavo rasliava.. 😀

 3. mantas says:

  Agree! Nice rašliavos 😀

 4. Jurgis says:

  Tu durnas. Bet ačiū 😀

 5. kaksht says:

  Pala pala pala, visu pirma, kas per vistos negali jaustis saugiai?!!!!
  Visu antra tai zvengiau balsu, labai gerai susiskaite ir visa laika su sypsena sitas postas :))) Aciu uz praskaidrinta prietu pertrauka! 😀

 6. Algirdas says:

  Finally! Dar paporink te ka apie eurotripa. Kaip kostmosas laikes, kiek eina , kiek ryja 😀 Nu zinai, the usual shit! Glad to have you back!

 7. Randomize it says:

  Ė, genijau, kada džizos playlistas? 😕

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s