Abikairiosrankos – The ataskait’

Sap! Kas geresnio? Aišku, feisbukas ir visas likęs enternetas lūžta nuo Fast Lapo medžiagos ir viskas su tuo gerai, bet pasakysiu atvirai – rimti kentai važiuoja slalomus. Su šroto krūvom. (Susipraskit ir jauskit tokį vargOlišką sarkazmą šitame sakinyje)

Taigi, kaip suprantat, po praeito sekmadienio kažkaip likau gyvas. Su vienu kolega iš civicclub’o komandos labai smagiai pasikapojom slalomo treniruotėj, mano taip pamėgtoje Trakų aikštelėje. Oras buvo puikus (išprakaitavOU kokE kelogramą), važiavimų iš ėsmės turėjom kiek norėjom, kaina – iš ėsmės simbolinė, taigi būtent tai, ko žmogui, kuris važiuoja savo pirmą lėtą slalomą gyvenime, reikia.

Taigi – kaip sekės? O atsikroviau nuo kolegos 😀 Bet yra toks “silver-lining” – visų pirma – gavau ne-ant-savaitės, visų antra – visi mano važiavimai buvo be fyškių (ei, nu gi šis bei tas, nu!), trečia – tarp laikų buvo šioks toks progresas. Taigi gal nereik iškart kartis ant spFortinių diržų. Kaip mašina? Nukaip – šrotas. Intercooler. Problemų – nemažai. Dvi esminės – praktiškai neveikiantis stiprintuvas (arba šiaip kažkas labai negero vairo sistemoj, bus matyt) ir praktiškai neegzistuojantys stabdžiai. Pradžiai galvojau, kad iš 242mm priekio ir būgnų gale kaip ir nėra ko tikėtis, bet po to pavažiavau su Retardu, kuriame analogiška sistema – nu biškį kitas reikalas. Anyways – šitas abi problemas kažkaip iki kito kokio nors slaMoNo spręsiu. Kadangi vis dar laikaus idėjos kad čia viskas turi būt dirty-cheap – bandysiu konstruot kad stiprintuvą suktų kokie nors pasiutę-laukiniai barsukai, o stabdžių problemą spręsiu išimdamas visą tą nesuskaičiuojamą gausybę maximos maišų, kurie susikaupę virtuvės stalčiuje (čiūju ne pas mane vieną toks. Ar kaip?) ir konstruosiu kokią nors parašiutų sistemą. Help me God.

Toliau – dauuuug body-rollo. Gal reiks pasiieškot kokios rasporkės. Gal kitam slalomui iš ketverto pasiskolinsiu koilus. O ką? Taigi greitai ten viskas 😀 Irgi bus matyt. Aišku, visus aukščiau išvardintus punktus aš pamiršiu ir taip važiuosiu bent jau visą vasarą. Ir kaskart po slalomų keiksiuos.

Moralas – patiko. Gal būčiau linkęs važiuot kažką greitesnio, tada kaip ir nebūtų taip aktuali stiprintuvo bėda, bet norom nenorom reiktų tvarkyt stabdžius. Nu irgi bus matyt.

Kas toliau? Ketverto kažkaip niekas neperka. Tipo big surprise. O ir gerai, aš jo ir nenoriu parduot.

Kosmosą šiandien pusiau išardžiau ir atidaviau dažytojui – biškį bus gražesnis. Aišku, pamačiau, kad didžioji dalis tų durnų apdailų-aplink-arkas šponkių populiacijos arba palūžo nuo ligšiolinio sunkaus gyvenimo, arba buvo damuštos kažkokio bičo su abejom kairėm. Jo, lūžo jų šiandien nemažai. Ir turiu durną jausmą, kad vienintelė vieta kur rasiu kažką panašaus – honda dealeriai. Tipo oem shit. Tipo – hey, vėl grikių dieta! Bet plačiau apie kosmosą ir kas su vyksta – jaučiu vėliau.

Kas dar? Retardas vis dar pas mane. Laukia naujo savininko. Ta proga, kad žmogus, ant kurio retardas buvo registruotas sugalvojo parsibogint į Lietuvą – prisigėrėm.

Ką? Ai, nu ir dar perrašėm retardą ant manęs + pagaliau pakeitėm spalvą į rudą/juodą dokumentuose. Vis mažiau parkių naujam savininkui 🙂

Tai tiek. Jaučiu kad bent porą savaičių, kol kosmosas dažysis ir aš neturėsiu laiko jo surinkinėt – kasdien drošiu ŠRi’ną. Gal ir visai nieko, kai “lenGtyninė” mašina su dujom. Vėl tas momentas, kai pagalvoji ar ir pas F1 draiverius tokios pačios mintys 😀

Tai tiek. Ką jūs?

Ai vo, dar retardo išlydėjimo proga – pora trumpam parsibąsčiusio Jono Kaksht kadrų:

20130603_The_Full_Retard_IMG_5155 20130603_The_Full_Retard_IMG_5133

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to Abikairiosrankos – The ataskait’

 1. kristis says:

  Geras skaitalas! Jau darosi iprotis prachekint rytais sita bloga, nuotaika pakelia 😀

  neatsimenu tiksliai, bet man atrodo esi vaziavai fastlape su savo kovinuku? 🙂 turbut nesi toks “sviezias” autosporte kaip atrodo 😀

  P.s. Po paskutiniu mcm epizodu nesinori majatos vel? 😀 😀

  • dzizajdm says:

   Jou, smagu girdėti 🙂

   Kas liečia greitesnį važiavimą – tekę truputį 🙂 Su koviniu suvažiavau keletą fast lapų, ir netgi nebuvau paskutinis (!) bet vat kas liečia bet kokį lėtėsnį sukinėjimąsi – vienintelė patirtis – civicclub’o slalomų organizavimas. Plius ir šiaip – paskutinis kartas kai kažkur važiavau – buvo pernai ir tai iš ėsmės net ne su savo mašina, tai visom prasmėm esu atbukęs 🙂 Na, bet tikiuos kad bus dar progų pasukiot vairą šiemet.

   Dėl mcm – jo, vis prisėlina tokia mintis iš už nugaros ir sako – “Nenorėtum?” Vienintelis atsakas, kai grįžti iš svajonių pasaulio – “A tu durna? Aikadgalneačiū” 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s