Judesys

Vienu žodžiu – nepakeliu rankų. Galva pilna, piniginė tuščia – now we’re talking!

Nuo ko pradėt? O pradžiai – renginiai. Kažkaip netyčiom įgavau naują, renginių vedėjo, amplua. Teko suorganizuot Civicclub.lt sezono atidarymą, tuo pačiu prisidėt prie Refresh sezono atidarymo ir per abejus renginius paparint vargšus žiūrovus savo nesamonėm. Šiaip – kaip bebūtų keista, ir man ir kitiems visai patiko. Krč, TyVy – hyr ai kom 😀

2013-05-04 11.16.34

Kas toliau? Ogi aš, iš ėsmės daržovė, pagaliau turiu “pusnaują” mašiną – 08” (kadangi rugsėjo mėnesio, kaip man pora pacanų aiškino – tai beveik 09” 😀 :D) Honda Civic Type-S. Kaip jau rašiau – dyzeliukas 🙂 Kolkas – labai patenkintas.

2013-05-06 20.50.36

Iš ėsmės – teko jau su juo ir pakovot ir padraugaut ir pasipst ir visko pasi. Pradžiai – kaip kiekvienas tūlas Lietuvis – nusprendžiau pasikeist tepalus. Servisan? Aš ką, mlet, bilionierius? (pastarųjų poros žodžių pirmos raidės gaaali būt susimaišiusios). Keisiu paC. Pradžiai – lengvas kultūrinis šokas, perėjus nuo senų grabų.

“KIIIIEEEEEKKKK? SEPTYYYNI LITRAI? KO?

Vienu žodžiu pst pst – nėra keturių šimtų litų. Kas padaryta? Galinės kaladės, tepalai ir oro bei tepalo filtrai. Biškį ne 5Genas 😀 Bet aišku, čia nėra ko stebėtis, tiesiog “atpratau”.
Anyways – parsivežu SEPTYNIS BLET litrus tepalo, viskas valio – ale nu niekaip neatsisuka tepalo filtro dangtelis. Praeina dvidešimt minučių, delnai pasipuošia nematytom mėlynėm – ne, nu rimtai neatsisuka. Okeeeyyy, spiriu pas poną Modestą, pasiskolinu grandinę, atsargiai, stengdamasis nieko nepataisomai nesulaužyt atsuku dangtelį. Mhm, 25nm, my ass.

2013-05-07 20.30.04

Kas toliau? O smulkmenytės – nusipirkau normalią 8Gen “nosį” (nu kaip pas type-r’us), tik prie jos reiks normaliai pridėt rankas, nes sveika – ne mano kišenei. Derinu su dažytojų dėl tam tikrų smulkmenų, kapitaliai išsisiurbiau saloną, galvoju kaip čia jį visą nupoliruot. Vienu žodžiu – kolkas jokių marazmų.

Apie salono valymą – laukia atskiras postas, nes tiek foto užgriozdint šį rašinėlį – nu kažkaip nekriškščioniška (<-ale bet nu ir raidžių kratinys) 😀

Okei – toliau – juodasis coupe. Po truputį susidėlioja mintys kokia tai mašina bus, taigi pirmas rimtesnis darbas, kuris pasitaikė – catback’o keitimas į paprastą išmetimą (courtesy of teh Retard). Nu čia dabar? O tai nafig? O labai paprastai – need money. Už tą kainą, kiek kainuoja catback’as tas pats coupe gali gauti daug naudingesnių dalykų.

IMG_2803

Šita duslintuvų migracija pasirodo dalykas gana nervuojantis, kai teturi du atliekamus jack standus ir du leidžiančius domkratus, iš kurių nei vienas baisiai aukštai iškelti civicų nesugeba. Liūdesėlis ir nepakeliu rankų.

Kitas nervuojantis dalykas – Retardo duslintuvas, kuris turėjo atkeliaut ant coupe – vientisas. Visiškai vientisas. Toks vientisas, koks beveik 4m ilgio vamzdžio gabalas gali būti. Suprask – Ira ką veiGt. Supraskite situacijos rimtumą –
IMG_2805

Duslintuvo pašalinimą trukdo ne vien tik apatinė šakė, bet dar ir stabilnikas. Tai ta proga, kad pastarasis kaip ir buvo žadėtas coupe – nulupau viską. Bus modų. Tskant.

IMG_2807

IMG_2810

Taigi dabar retardas rėkia kaip nežinia kas (nu tipo visai be duslintuvo). Gerai kad niekur su juo važiuot nereikia 😀 O gal reiktų važiuot ponų pareigūnų pagaudyt? 🙂

Kas liko? Aaaa, ogi ketvertas, kuris jau šį šeštadienį turi visas gražus ir žemas stovėti Fast Lap Show-Off’e kartu su JDM.lt kompanija. Kas iki tol laukia? O visiškas mušimo per vairą gydymas – ilgos špilkos ir plieninės rastafkės kartu su senais stabdžių diskais eina nh. Vietoj jų? Nauji diskai, naujos trumpos špilkos ir ant jų – adapterinės aliumininės rastafkės su idealiai atitinkančiom centrinėm skylėm. Ne krust, kitaip sakant.

2013-05-12 19.52.45 IMG_2814

Tai pradžiai tiek. Laukia dar šią savaitę įdomus svečias garaže – manau reiks aprašyt 🙂

Tuo pačiu – tradicinė padėka palaikantiems ir padedantiems nelygioje kovoje su mano šrotu – panelei Jurgaitytei, kad mane tokį išvis pakenčia ir ponui Zitikiui kad padeda su naujom šroto krūvelėm 😀

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

5 Responses to Judesys

 1. Arts says:

  Kaip maniske pasakytu: “Tu ten nieko neveiki, o tik fotkini” ;D
  bet gi kitaip nevyksta joks darbas, jeigu tu nematai kaip buvo pries tai ;]

 2. Algirdas says:

  Naujas Civic coupe kokia vieta siam pasauly uzims?

 3. Kidas says:

  pala! tu KIEK litru tepalo i TypeSa supylei?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s