Vakarykščiai nuotykiai, arba Retardo kerštas

Sveiki, kreivarankio paistalų skaitytojai! Pasipasakosiu eilinį retardo (nu tas surūdijęs civic’as, su per plačiais ratais, gal esat girdėję) išpuolį prieš mano gerovę.

Buvo niekuo neišsiskirianti ketvirtadienio (pala, šiandien penktadienis, ane?) popietė ir kažkoks surūdijęs civicas su dębilu (skaityti pabrėžiant nosinę) už vairo lėtai bounc’ino Antakalnio gatve Seilėtekio link (not a typo). Pasiekęs savo tikslą, dębilas nusprendė į laisvą parkavimosi vietą įsistumt atbulas ir netikėtai išgirdo lyg ir primirštą scrape’inimosi (tipo brrggžžžgžžžždždžžž) garsą. “THAFUCK”? Lipas? (ai tiesa, užsidėjau iš keturiolikos gabaliukų sudėtą mugeno lipą, taigi natūralu, kad pirmoji mintis kad jis subiro padaliam).

Išlipu iš mašinos, pasilenkiu po priekiu – ir balsu tariu neįtin gražų, bet gana populiarų rusišką žodį su lietuvišku ištiktuku (čia irgi nesu užtikrintas, mokykla buvo biškį seniai) –

– O, BLET!

Kaip jau nujaučiat, tokio emocijų protrūkio atsilupęs lipas (hey, that rhymes!) tikrai negalėjo suteikti. Ant žemės gulėjo —- Radijatorius.

Dabar sustokim sekundėlei – didieji droperiai, manau visiems natūralų kartais brūkštelti duslintuvu, dugnu, karteriu, šakėm, nu bet kas iš jūsų esat į asfaltą sutrynę radiatorių? Ar būna koks nors dižiausio dębilo/droperio apdovanojimas?

Vaizdas toks – dėl gana nejuokingai (nors čia kaip kada) gyvenimo pamylėto televizoriaus, ausytės, į kurias statosi apatiniais radiatoriaus tvirtinimai, laukosi geriausiu atveju ant garbės žodžio. Matomai pataikęs į kažkurią Antakalnio minų lauko duobę, radijatorius nusprendė nešt mėsą į laisvę (nežinau kaip jūs, bet aš tokio darbo, kur kiaurai mane varinėtų kažkokia 90 laipsnių karščio chuinia – ačiū, gal nenorėčiau). Bet nuostabiame, korozijos paveiktame radijatoriaus plane buvo pora stabdžių – aušinimo šlangos. Taip ir liko nelaimėlis kabėt ant jų, kartas nuo karto brūkšteldamas į asfaltą.

Tuo metu kai šitas įmantrus gedimas buvo pastebėtas (nemeluosiu, muzikos mašinoje klausau gana garsiai, šitas nuotykis galėjo nutikti gana ankstyvame kelionės etape) – radijatorius vienoj vietoj buvo vyriškai persilenkęs ir iš jo čiurkšlėm varė anksčiau minėtą karštą žalią chuinią. O ką dabar? Pirma mintis – per ragelį visiems pažystamiems. Pas ką yra radiatorius – išsiaiškinu greitai, nuo Saulėtekio – ganėtinai netoli. Greitas pitstopas į degalinę, pasiimu antifreezo ir “pa karobke”. Jei skaito kokių nors tvarkos ir teisingumo instancijų atstovai – važiavau gražiai, pagal taisykles ir tikrai nekeikiau Vilniaus kelių, šviesoforų sistemos ir dalbajobų vairuotojų. Tai taip gražiai per porą minučių atvažiavęs iki Minties gatvės po beveik valandos skambinimo ir skambučių “resyverio” telefono iškrovimo sulaukiu, kol minėtasis geradaris-su-radijatorium atsibunda ir įsileidžia pas save prie garažo. Pora minučių, trys litrai antifreezo ir retardas kaip naujas (kiek surūdijęs ir supjaustytas civicas gali būt naujas).

Tradicinės padėkos – ačiū Eckai ir Kuciui, padėjusiems šiame nuotykyje.

Naujasis radiatorius papildomai patvirtintas geriausia man žinoma tvirtinimo priemonėm – zateškėm. Dabar jau taip pigiai nepabėgs. Padla.

O kad skaitinys nebūtų labai sausas – pora Pono Tomo Nenartovic kadrų, kur retardas atrodo gana įstabiai 🙂

P.s. Tarp kitko, nuotykių dar buvo ir su miata, bet noriu tai pasilikti truputį didesniam updeitui 🙂

883145_4957158684839_1946643478_o 891746_4962431736662_1699217272_o

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

7 Responses to Vakarykščiai nuotykiai, arba Retardo kerštas

 1. Rokas says:

  Jaučiasi Top Gear įtaka tau.
  Bet tiesos nenuneigsi, juokiausi balsu 😀 Ypač kai radiatorius ėjo nx…

 2. Algirdas says:

  :DDD Labai geras 😀 Beje, tavo garazas/ siaip location’as kazkur siaures miestely, zirmunuose?

 3. Military says:

  Reply

 4. Andreika says:

  Eina sikt geras skaitalas zvengiau balsu 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s