Turiu šlykščią savybę

Toji savybė – žiauriai lengvai “pasileidžianti” vaizduotė, kuri pasamonės lygyje po truputį persmelkia mano visas kitas “kasdieniškas” mintis ir įjungianti patį durniausią režimą – svajones.

Kas čia išvis vyksta? O nieko labai sudėtingo. Anokia paslaptis, kad nekreipiant dėmesio į faktą kad prie miatos vis dar krapštaus – tikrai norėčiau kad garaže vienu augintiniu būtų mažiau. Svarstytini – iš ėsmės visi variantai – parduot tokią, kokia ji yra; parduot jos motorą ir tada gimdyt dar durnesnes idėjas; parduot turbo kitą ir susirinkt atgal atmosferiką; parduot turbo kitą, sukraut 1.6 swapą su viskuo ir atskirai pardavinėt 1.8 motorą nu ir.t.t.t.t.

Ir į visą šitą minčių maišalynę isimaišo naujas veikėjas – Sebastien’as iš Prancūzijos, kuris suinteresuotas mano baltuoju galvos skausmu. Tik tiek – paprastas emailas, su keletu klausimų kas kur ir kaip, ar galėtų jis atskrist ir miatą pats parsivairuot ir ar turiu minių kaip būtų su jos vežimu ant tralo į Prancūziją. O kas dedasi Džizos galvoje?

Dedasi baaardakai. Mažas itin optimistinis balsas galvoje pasakoje spalvingą istoriją, kaip Sebastien’as dar net pats to nežinodamas jau nusipirko mašiną. Kaip vat čia pat ant dienų miatą pakraunu ant tralo, sąskaita pasunkėja atatinkama Jevrų suma, o aš pasineriu į geriausią užsiėmimą, kokį gali turėt auto entuziastas – naujos mašinos paiešką.

Mažo balselio vedamas, susiradau Sebastieną Facebooke (taip išspirdamas paskutinę pesimistinio balselio teoriją apie Princą iš Ugandos) ir tikiuos nesufist visko pernelyg “stalkindamas” vargšą Europietį.

“Papuolei, jaunuoli”! (spiega optimistiškasis balsas);

“Točnai nupis ir mašiną ir litus” (tikina pesimistiškasis)

“Reiktų kada jos pakabą surinkt” (trukteli pečiais realistas ir spaudžia mygtuką Publish)

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s