Mano mašinos yra shūdų krūva, arba kaip aš vakarą leidau.

Tai va, truputį anksčiau šiandien minėjau faktą, kad žieminis civicas herojiškai kolkas atlaiko žiemą. Tai va.

Begrįžinėjant namo išgirdau keistą kalimą iš vairuotojo pr. rato. Išlipau, paspardžiau ratą – nu vietoj, neatsisukęs, į jokią pusę nejuda laisvai. Pastebiu kad bamperio kampas atšokęs. Pajudinu – garsas panašus kaip girdėtas anksčiau, kai bamperis trankosi į sparną. Greitas zateškė-fix’as, pradedu judėt – garsas yra. Įvažiuoju į kiemą, pradedu parkuotis, pajaučiu kad priekis prie apkrovos neklauso. Suprantu kad bus nuotykių. Paleidžiu saviškę, persirengiu, einu link mašinos. Darkart pakrutinu ratą – nu jei bogu vietoj. Šiaip netaip apsisuku kieme, išvažinėju iš bromo – chujakšt – no power. Išlendu laukan – vairuotojo pusės rato camberio ir išsukimo pavydėčiau net pats sau. Diagnozė dar net nepasilenkus po mašina – apatinis šarnyras. Okeeeeeei. Prie to paties – pusašis išsinėrė iš vidinės granatos, vidinė granata – šaibom. Kūl.

Pakeliu mašiną su savo widow-maker-domkratu, pastatau ratą +- tiesiai, bandau stumt. How about no? Ateina norintis iš kiemo išvažiuot kaimynas, pasiprašau kad nors nutrauktų nuo vartų, kad kitiems netrukdyt (tarp kitko, labai malonus žmogus pasitaikė). Pasižiūrim kad nei vienas neturim virvės. Ant karštųjų praskambinu visus saviškius – arba nėra virvės arba užsiėmę. Pasuku traliukui/gintuxs’ui – tik rytoj. Tuo metu malonus kaimynas su šviežiai prisijungusia malonia žmona nutaria kad teks jiems kviest sau taxą, bet tuo metu pramuša mano hulk/anger/adrenalin/fakhonda jėgos ir sugebu tempdamas pajudint hoMdą. To įkvėptas kaimynas prisideda – šiaip ne taip nustumiam ap-beatintą-beaterį į kiemo kampą, kur bent iki rytojaus jis niekam netrukdys. Woopdeehoo.

Taigi, sėdžiu, laukiu kol draugas nuveš iki garažo, jamu miatą ir pats laukiu rytojaus pasikrapštymo prie kokio minus šimto. FML 😀

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Mano mašinos yra shūdų krūva, arba kaip aš vakarą leidau.

  1. jurgizJurgis says:

    Tik paminėk savo mašiną geruoju, iš karto ranką nukąs.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s