Kažkoks aprimęs blogas…

…pagalvojo visi trys mano skaitytojai. O ir natūralu – garaže šalta + kaip ir realiai nelabai turiu ką ten veikti, apart bandymų po truputį garažą paversti tokiu chill-live-drinkšnaps-lounge (suprask – yra sofa, du foteliai, stalo futbolas, telikas su ps2 ir GT4 😀 ).

Kas dėl mašinų –

Miatą visais įmanomais ir neįmanomais būdais bandau paversti pinigų krūvele arba bet kokia kita mašina. Kitaip sakant – nebenoriu. Visiškai. Antipatija. Nervuoja ji mane. Aina ji nx.

Ketvertas intensyviai žiemoja. Minčių kaip visad daug. Ačiū dievui minčių apie kažkokį pardavimą – jokių. Padraugausim dar su žemu klišu 😀

Žieminis 5Genas – ale nu žinokit laikosi. Jau baigiu susidaryt kalėdinio remonto sąrašiuką, nes labai jau nejuokingai sunkus vairas ir rankinis nebeteikia džiaugsmo. Vo, dar prikurkė neveikia. Nerūkau, bet kaip žmogui, gyvenančiam su moderniu duokdie-dieną-laikančiu rageliu – reikalingas daigtas (ar pala daiktas?) O šiaip, laikosi jis herojiškai, nors jau virš 1.5k km su juo spėjau susukt. Ir sofos ir foteliai – telpa 😀

Tai vat toks vat žieminis štilis. Daug tam įtakos turi šaltis ir krūvos visokių šventinių ir nešventinių reikalų. Bet nagai po biškį pradeda niežtėt, o tai dažniausiai baigiasi užsidarymu garaže iki tol, kol rankos vėl pasidaro būdingai tamsesnės (nei pagal gymį priklauso) spalvos.

Tai va.

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Kažkoks aprimęs blogas…

  1. traškis says:

    daiktas 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s